03-12-07

S T A T I S T I E K E N : heenronde seizoen 2007-2008

    STATISTIEKEN     

  

AANTAL
MATCHEN

%
AANWEZIG
AANTAL
PUNTEN
GEMIDD.
PUNTEN
%
PUNTEN
AANTAL
FOUTEN
GEMIDD.
FOUTEN
%
FOUTEN
4Jurgen675203.334.54614.8
5Jan787.591.292.0481.146.4
6Stef81009111.3820.63222.7517.6
7Christophe337.5113.672.4941.333.2
8Francis787.58211.7218.59202.8616
9Jan VDB810040.500.9170.885.6
10Kris8100263.255.90101.258
11Filip8100546.7512.24212.6316.8
12Karl787.512317.5727.89131.8610.4
13Patriek787.581.141.81131.8610.4
14Geert00000000
15Erik45030.750.6810.250.8
0Wim337.5103.332.27000

08:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

De commentaren zijn gesloten.