09-12-07

uitslagen uit onze reeks

       UITSLAGEN       

Ronddraaiende ballS P E E L D A G  10 :
Coveko - Desperado's : 107 - 53
Dennis - Wheels : nog niet meegedeeld
AID - BC Optima : 34 - 134

Bye : Lorelei   -   Fyxing   -   't Putje

13:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

C O M P E T I T I E : match 9

  MATCHVERSLAG  

AID - BC Optima: 34 - 134

card2

AID behaalde zijn derde zware nederlaag op rij.

Dit maal traden de AID-boys op als gastheer voor BC Optima. Uit vriendelijkheid lieten we hun dan ook het eerste punt scoren. Dit hadden we beter niet gedaan want ze hadden duidelijk de smaak te pakken...

Als sympathieke gastheren lieten we ook de scheidsrechters de eerste fout voor ons fluiten. Ook dat hadden we beter niet gedaan want ze hadden ook direct de smaak te pakken... (23-8 olé

Matchgegevens:
Periode 1: 10 - 31 *** Periode 2: 7 - 31 *** Periode 3: 7 - 32 *** Periode 4: 10 - 40
Rust : 17 - 62 *** Eindstand : 34 - 134

PUNTEN: (34) : Jan: 0 (0.0.0.0), Christophe: 4 (2.0.2.0), Francis: 14 (2.3.3.6), Jan VDB: 0 (0.0.0.0), Kris: 2 (0.0.0.0), Karl: 14 (6.4.2.2), Patriek: 0 (0.0.0.0), Erik: 0 (0.0.0.0)

FOUTEN: (23) Jan: 2, Christophe: 3, Francis: 3, Jan VDB: 1, Kris: 3, Karl: 5, Patriek: 4, Erik: 2

Met dank aan coach Wim, scorekeeper Gerrit

12:08 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

04-12-07

YouTube of the week!

   YOUTUBE  OF  THEWEEK   

09:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

03-12-07

S T A T I S T I E K E N : heenronde seizoen 2007-2008

    STATISTIEKEN     

  

AANTAL
MATCHEN

%
AANWEZIG
AANTAL
PUNTEN
GEMIDD.
PUNTEN
%
PUNTEN
AANTAL
FOUTEN
GEMIDD.
FOUTEN
%
FOUTEN
4Jurgen675203.334.54614.8
5Jan787.591.292.0481.146.4
6Stef81009111.3820.63222.7517.6
7Christophe337.5113.672.4941.333.2
8Francis787.58211.7218.59202.8616
9Jan VDB810040.500.9170.885.6
10Kris8100263.255.90101.258
11Filip8100546.7512.24212.6316.8
12Karl787.512317.5727.89131.8610.4
13Patriek787.581.141.81131.8610.4
14Geert00000000
15Erik45030.750.6810.250.8
0Wim337.5103.332.27000

08:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

02-12-07

N E X T G A M E

      NEXT GAME      

Basketball bord zwart witdonderdag 06/12 om 21.15uur te Rollegem

       AID - BC Optima

08:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

01-12-07

K L A S S E M E N T : na speeldag 9

      KLASSEMENT      

G

W

V

F

P

1

BC Optima

8

8

0

0

24

+ 235

2

Fyxing

7

6

1

0

19

+ 126

3

Lorelei

7

5

2

0

17

+ 234

4

Coveko

7

5

2

0

17

+ 123

5

't Putje

7

4

3

0

15

+ 29

6

Dennis

7

2

5

0

11

- 214

7

AID

8

1

7

0

10

- 189

8

Wheels

6

1

4

1

7

- 72

9

Desperado's

7

0

7

0

7

- 272

16:30 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

uitslagen uit onze reeks

       UITSLAGEN       

Ronddraaiende ballS P E E L D A G  9 :
't Putje - Desperado's : 116 - 62
Fyxing - Dennis : 92 - 44
BC Optima - Coveko : 76 - 52
AID - Lorelei : 32 - 97

Bye : Wheels

14:30 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

C O M P E T I T I E : match 8

  MATCHVERSLAG  

AID - Lorelei: 32 - 97

card2Een uitgedund AID kon weinig weerwerk bieden tegen de kampioen van vorig seizoen. 

Zelf was ik er niet bij en daarom is er momenteel geen matchverslag beschikbaar. Enkel de cijfers kan ik jullie doorgeven. Misschien volgt er in de loop van de week nog een verslag van de wedstrijd.

Gelukkig was dit de laatste match van de heenronde en starten we volgende week aan de terugronde tegen....BC Optima!

Matchgegevens:
Periode 1: 5 - 20 *** Periode 2: 15 - 25 *** Periode 3: 9 - 19 *** Periode 4: 3 - 33
Rust : 20 - 45 *** Eindstand : 32 - 97

PUNTEN: (32) : Jurgen: 4 (1.0.2.1), Francis: 4 (2.2.0.0), Jan VDB: 2 (0.2.0.0), Kris: 4 (2.1.0.1), Filip: 10 (0.10.0.0), Patriek: 0 (0.0.0.0), Stef: 7 (0.0.7.0), Erik: 1 (0.0.0.1)

FOUTEN: (16) Jurgen: 0, Francis: 4, Jan VDB: 1, Kris: 2, Filip: 5, Patriek: 0, Stef: 3, Erik: 1

Met dank aan coach Wim, scorekeeper Gerrit

13:16 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

28-11-07

N E X T G A M E

      NEXT GAME      

Basketball bord zwart witdonderdag 29/11 om 21.15uur te Rollegem

       AID - Lorelei 


02:15 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

K L A S S E M E N T : na speeldag 8

      KLASSEMENT      

G

W

V

F

P

1

BC Optima

7

7

0

0

21

+ 211

2

Coveko

6

5

1

0

16

+ 147

3

Fyxing

6

5

1

0

16

+ 78

4

Lorelei

6

4

2

0

14

+ 168

5

't Putje

6

3

3

0

12

- 25

6

Dennis

6

2

4

0

10

- 166

7

AID

7

1

6

0

9

- 123

8

Wheels

6

1

4

1

7

- 72

9

Desperado's

6

0

6

0

6

- 218

01:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

uitslagen uit onze reeks

       UITSLAGEN       

Ronddraaiende ballS P E E L D A G  8 :
Lorelei - 't Putje : 124 - 82
Dennis - Coveko : 49 - 87
BC Optima - AID : 97 - 33

Bye : Desperado's   -   Wheels   -   Fyxing

00:30 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

27-11-07

C O M P E T I T I E : match 7

  MATCHVERSLAG  

BC Optima - AID: 97 - 33

card2AID beleefde een beroerde avond. 

Tegen de vijf spelers van BC Optima hadden we geen schijn van een kans. Nadat de geduldige scheidsrechters 10 (!) minuten hadden gewacht op de vijfde Oostendenaar kon de slachtpartij beginnen.

De 54-13 ruststand liet het ergste vermoeden, maar gelukkig werd de schade beperkt tot een 97-33 nederlaag.

Toch heeft AID op één vlak een duidelijke overwinning geboekt : 6 (!) - 19 in de gefloten fouten.

Machtgegevens:
Periode 1: 29 - 7 *** Periode 2: 25 - 6 *** Periode 3: 17 - 10 *** Periode 4: 26 - 10
Rust : 54 - 13 *** Eindstand : 97 - 33

PUNTEN: (33) : Jurgen: 3 (1.2.0.0), Jan: 0 (0.0.0.0), Christophe: 4 (0.0.0.4), Francis: 8 (2.0.2.4), Jan VDB: 0 (0.0.0.0), Kris: 4 (2.2.0.0), Filip: 2 (0.0.0.2), Karl: 6 (0.0.6.0), Patriek: 0 (0.0.0.0), Stef: 6 (2.2.2.0), Erik: 0 (0.0.0.0)

FOUTEN: (19) Jurgen: 1, Jan: 0, Christophe: 1, Francis: 3, Jan VDB: 1, Kris: 3, Filip: 2, Karl: 1, Patriek: 2, Stef: 5, Erik: 0

Met dank aan coach Wim, scorekeeper Gerrit

23:17 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

YouTube of the week!

   YOUTUBE  OF  THEWEEK   

09:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

21-11-07

H O T N E W S

      HOT  NEWS        

VRIENDENMATCH TEGEN DE REXONABOYS UIT WEVELGEM

Rexonaboys2foto: site Rexonaboys


De voorbije twee jaar sloot AID het seizoen af op het toernooi van de Wevelgemse Rexonaboys. Als dank nodigen wij hen uit om een wedstrijd te komen spelen op Rollegemse bodem.

De wedstrijd gaat door op donderdag 13/12 om 21.15uur te Rollegem.

Noteer dit alvast in uw agenda!

Alle info ivm de Rexonaboys vindt u HIER

23:14 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

20-11-07

YouTube of the week!

   YOUTUBE  OF  THEWEEK   

09:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) | Tags: final shot, 1998, michael, jordan |  Facebook |

18-11-07

N E X T G A M E

      NEXT GAME      

Basketball bord zwart witdonderdag 22/11 om 20.45uur te Oostende

       BC Optima -AID


20:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

17-11-07

K L A S S E M E N T : na speeldag 7

      KLASSEMENT      

G

W

V

F

P

1

BC Optima

6

6

0

0

18

+ 147

2

Fyxing

6

5

1

0

16

+ 78

3

Coveko

5

4

1

0

13

+ 109

4

Lorelei

5

3

2

0

11

+ 126

5

't Putje

5

3

2

0

11

+ 17

6

Dennis

5

2

3

0

9

- 128

7

AID

6

1

5

0

8

- 59

8

Wheels

6

1

4

1

7

- 72

9

Desperado's

6

0

6

0

6

- 218

23:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

uitslagen uit onze reeks

       UITSLAGEN       

Ronddraaiende ballS P E E L D A G  7 :
Coveko - Wheels : 20 - 0
Fyxing - 't Putje : 110 - 86
AID - Desperado's : 72 - 51

Bye : Dennis   -   Lorelei   -   BC Optima

21:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

C O M P E T I T I E : match 6

  MATCHVERSLAG  

AID - Desperado's: 72 - 51

card2AID behaalde een eerste overwinning!

De eerste periode speelde AID wervelend basket. De verdediging klopte en in de aanval was het vertrouwen groot.

In het tweede kwart konden we terug de tegenscore beperken. Ook aanvallend bleef het van een leien dakje lopen, zodat er een 42-16 ruststand werd genoteerd.

Een ongeconcentreerde verdediging en te overhaaste aanvallen resulteerden in een gelijkopgaand scoreverloop (17-17). Het derde quarter werd een potje aangenaam basket, tussen twee ploegen die elkaar waard waren.

In dezelfde sfeer liep de wedstrijd tot het einde. Bij het eindsignaal toonde het scorebord een 72-51 overwinning voor AID. Eindelijk is de eerste overwinning binnen!

Machtgegevens:
Periode 1: 19 - 6 *** Periode 2: 23 - 10 *** Periode 3: 17 - 17 *** Periode 4: 13 - 18
Rust : 42 - 16 *** Eindstand : 72 - 51

PUNTEN: (72) : Jan: 2 (0.2.0.0), Wim: 6 (0.4.0.2), Christophe: 7 (4.0.3.0), Francis: 8 (3.3.0.2), Jan VDB: 2 (0.0.0.2), Kris: 4 (0.0.4.0), Filip: 4 (0.4.0.0), Karl: 20 (6.6.6.2), Patriek: 2 (0.0.0.2), Stef: 15 (4.4.2.5), Erik: 2 (0.0.2.0)

FOUTEN: (10) Jan: 2, Wim: 0, Christophe: 3, Francis: 3, Jan VDB: 0, Kris: 0, Filip: 0, Karl: 0, Patriek: 1, Stef: 1, Erik: 0

Met dank aan spelercoach Wim, scorekeeper Gerrit

16:02 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

13-11-07

A F T E R P A R T Y

        AFTERPARTY        

Voor sommigen is het ook nooit genoeg en daarom trok een select gezelschap nog "den cubaan" binnen...

14:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

YouTube of the week!

   YOUTUBE  OF  THEWEEK   

09:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) | Tags: espn, nba |  Facebook |

12-11-07

N E X T G A M E

      NEXT GAME      

Basketball bord zwart witdonderdag 15/11 om 21.15uur te Rollegem

       AID - Desperado's


02:30 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

11-11-07

K L A S S E M E N T : na speeldag 6

      KLASSEMENT      

G

W

V

F

P

1

BC Optima

6

6

0

0

18

+ 147

2

Fyxing

5

4

1

0

13

+ 54

3

Lorelei

5

3

2

0

11

+ 126

4

Coveko

4

3

1

0

10

+ 89

5

't Putje

4

3

1

0

10

+ 41

6

Dennis

5

2

3

0

9

- 64

7

Wheels

5

1

4

0

7

- 52

8

AID

5

0

5

0

5

- 80

9

Desperado's

5

0

5

0

5

- 197

05:30 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

GELUKKIGE VERJAARDAG!

      PROFICIAT !     

IMG_2378CC

 

 

Vandaag is CLAUDE jarig! Jammer genoeg heeft hij (voorlopig?) een punt gezet achter zijn carriére bij AID. Daarom wil ik hem bij deze gelegenheid eens bedanken voor zijn jarenlange trouwe inzet. BEDANKT! 

Klik HIER om Claude een berichtje na te laten op de AIDchat.

00:52 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (1) |  Facebook |

B O W L I N G : sfeerbeelden

        BOWLING          
           

00:10 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

10-11-07

B O W L I N G

        BOWLING          
           

S5030591C

 

 

GROEP 1

SPEL
1
SPEL
2
TOT
Patriek126101227
Christophe112105217
Francis96108204
Karl17387260
Wim77145222
Jan5873131
 6426191261
 
GROEP 2SPEL
1
SPEL
2
TOT
Claude     135124259
Stef70106176
Geert100128228
Filip153138291
Kris121109230
Jurgen108121229
 6877261413

22:11 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

uitslagen uit onze reeks

       UITSLAGEN       

Ronddraaiende ballS P E E L D A G  6 :
't Putje - BC Optima : 90 - 106
Lorelei - Dennis : 107 - 44
Desperado's - Fyxing : 66 - 77

Bye : Coveko   -   Wheels   -   AID

20:38 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

06-11-07

YouTube of the week!

   YOUTUBE  OF  THEWEEK   

09:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) | Tags: chicago, bulls |  Facebook |

04-11-07

N E X T E V E N T

      NEXT EVENT      

bowlen4

Donderdag 8/11 om 20.00uur 

       B O W L I N G

Dit gaat door in De Max! Leisure Centre (aanklikbaar!) op het stationsplein te Kortrijk.

Naar jaarlijkse gewoonte wordt er eerst een maaltijd voorzien. Bekijk snel uw mailbox en maak uw antwoord over aan Jan.

Alvast bedankt voor de medewerking en tot donderdag!

09:50 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) |  Facebook |

30-10-07

YouTube of the week!

   YOUTUBE  OF  THEWEEK   

09:00 Gepost door Webmaster AID Basket Rollegem in Sport | Permalink | Commentaren (0) | Tags: michael, jordan, washington, wizards |  Facebook |